BRZESZCZE. Zapalił się bojler elektryczny

06 września 2017 Autor: sz
BRZESZCZE. Zapalił się bojler elektryczny

Wczoraj w godzinach dopołudniowych w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Kościuszki w Brzeszczach doszło do pożaru.


-W pomieszczeniu palił się bojler elektryczny oraz kosz na śmieci znajdujący się pod nim – poinformował Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.


Mieszkańcy sami opuścili pomieszczenia. Strażacy ugasili pożar, a następnie oddymili budynek.

W działaniach gaśniczych udział brały 4 zastępy PSP Oświęcim, TSR Brzeszcze i 1 zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy