BRZESZCZE. Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna osoba ranna

24 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W poniedziałkowe popołudnie, na skrzyżowaniu ulicy Ofiar Oświęcimia z Przemysłową w Brzeszczach doszło do wypadku drogowego.


-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 65-letni mieszkaniec Jawiszowic, kierując samochodem ciężarowym marki volvo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z ciężarowym renault, którym kierował 38-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Do szpitala trafił kierujący renault, który doznał urazu nogi. Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci z oświęcimskiej drogówki

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy