BRZESZCZE. Zderzenie mercedesa z daewoo. Trzy osoby trafiły do szpitala

10 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W środę około godziny 11.40 na skrzyżowaniu ulicy Ofiar Oświęcimia z ulicą Dąbrowskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Kierujący dostawczym mercedesem 51-letni oświęcimianin podczas skrętu w lewo w ulicę Dąbrowskiego zderzył się z jadącą z przeciwka 40-letnią mieszkanką Gminy Brzeszcze, która kierowała daewoo matizem.

Do szpitala została przewieziona 40-letnia kobieta oraz jej dwie małoletnie pasażerki w wieku 12 lat.

Sprawę prowadzą policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy