BRZESZCZE. Zdzisław Filip po trzech latach zrezygnował ze stanowiska prezesa spółki Tauron Wydobycie

05 czerwca 2019 Autor: red
Zdzisław Filip. Fot. Bartłomiej Szopa / http://nettg.pl

Zdzisław Filip. Fot. Bartłomiej Szopa / http://nettg.pl

Tauron Wydobycie Spółka Akcyjna poinformowała, że Zdzisław Filip nie jest już prezesem firmy. Zdzisław Filip sam złożył rezygnację, która została przyjęta.

Zdzisław Filip od lat kojarzony jest z wicepremier Beatą Szydło oraz partią Prawo i Sprawiedliwość. W poprzednich latach był radnym wojewódzkim, a także wiceprzewodniczącym sejmiku wojewódzkiego.

Nowym prezesem zarządu został Sławomir Obidziński. Będzie zarządzał kopalnią w Brzeszczach i w Libiążu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
gornik, 05.06.2019 21:00
palil sie grunt pod nogami ???
Fjd, 05.06.2019 09:16
No cóż... Co zarobił to jego...
Co do samego tauronu polecam: https://spidersweb.pl/bizblog/tauron-filip-grzegorczyk-oze-wegiel/

Dużo mówi nie tylko o spółce
kiedy zrezygnuje Prezes Portu Lotniczego Balice?, 05.06.2019 09:02
czekamy na rezygnację innego "geniusza chrześniaka" Prezesa Portu Lotniczego Balice w Krakowie!!!
Beatka, 05.06.2019 08:59
Czy Beatka zabiera do Brukseli cały szrot, czy też to przygotówka przed czyszczeniem z jej frakcji spółeczek?
ja so, 05.06.2019 08:50
kolejny przekręt z dotacjami w gó
ictwo (trupa) w tle.