BRZESZCZE. Zebrali prawie 10 tys. zł dla chorego Piotrusia

13 sierpnia 2014 Autor: plin

2305 zł - tyle udało się uskładać podczas charytatywnej „Dogrywki dla Piotrusia” zorganizowanej w Brzeszczach przez Grupę Warto Pomagać oraz Fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. - W sumie w te wakacje na leczenie cierpiącego na autyzm i wadę serca pięciolatka udało zdobyć się blisko 10 tysięcy zł - informują społecznicy.

Fot. Grupa Warto Pomagać

Fot. Grupa Warto Pomagać

„Dogrywka dla Piotrusia” odbyła się 9 sierpnia. Wśród atrakcji m.in. wesołe miasteczko, malowanie twarzy, zabawa taneczna, pokaz gaszenia płonącego samochodu i występy muzyczne.

- Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się z nami i wrzucili chociaż złotówkę do puszki. Ukłony także należą się wszystkim tym, którzy za darmo pomagali nam przy organizacji imprezy. Mamy nadzieję, że wszyscy spędzili miło i rodzinnie czas - mówi Jakub Krzywolak, współorganizator wydarzenia.

Podczas „Dogrywki” w puszkach wylądowało 2305 zł. - Razem z pieniędzmi zebranymi podczas III Wielkiego Koncertu Charytatywnego, na imprezach organizowanych w tym roku przez Warto Pomagać i MOWP na leczenie Piotrusia Szacha udało zdobyć się blisko 10 tys. zł - informuje Grupa Warto Pomagać.

Zdjęcia poniżej.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy