BRZESZCZE. Złodziej szlifierki przyłapany na gorącym uczynku

21 stycznia 2016 Autor: sz

45-letni mieszkaniec Brzeszcz ukradł szlifierkę. Kradzież zauważył pracownik firmy, do której należało narzędzie. Mężczyzna został szybko zatrzymany i przekazany w ręce policjantów.

BRZESZCZE. Złodziej szlifierki przyłapany na gorącym uczynku

Zdarzenie miało miejsce we wtorek w godzinach popołudniowych przed kościołem w Brzeszczach. Podczas gdy pracownicy firmy kamieniarskiej wykonywali zlecone prace, jeden z pracowników zauważył, że mężczyzna niesie ich szlifierkę.

Kiedy złodziej zorientował się, iż pracownik firmy zauważył kradzież zaczął uciekać. W pościgu mężczyzny pomógł jeden z mieszkańców Brzeszcz. 54-letni mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu i przekazany w ręce policjantów.

-Za popełnione przestępstwo 45 – latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto policjanci sprawdzą, czy
ma on związek z innymi przestępstwami kryminalnym – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy