BRZEZINKA. 11-latka i jej matka z podejrzeniem zatrucia czadem

07 stycznia 2019 , aktualizacja: 08 stycznia 2019 02:13 Autor: red
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. OSP Brzezinka

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. OSP Brzezinka

Przed godz. 21 służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z domów przy ul. Niwy w związku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla.

- Poszkodowana 11-latka straciła przytomność w łazience. Do szpitala ratownicy zabrali ją wraz z matką. Działania prowadziły PSP, OSP Brzezinka, ZRM i Policja - poinformował nas st. kpt. Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Jak ustalili policjanci w łazience, gdzie funkcjonował piecyk gazowy kąpała się najpierw 40-letnia mieszkanka Brzezinki, a następnie jej córka. Rodzice nie słysząc żadnych dźwięków dochodzących z łazienki zapukali do drzwi, a kiedy córka się nie odzywała wyważyli drzwi. Dzięki czujności rodziców dziewczynka choć straciła przytomność szybko ją odzyskała. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.

Matka i córka zostały przewiezione do szpitala. Po badaniach na obserwacji w szpitalu pozostała tylko małoletnia.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy