BRZEZINKA. Dla mieszkańców i turystów

06 kwietnia 2018 Autor: red
fot. UG Oświęcim

fot. UG Oświęcim

Przy ulicy Męczeństwa Narodów powstał peron przystankowy. Kosztował blisko 5 tysięcy złotych. Zadanie zrealizowano ze środków Funduszu Sołeckiego.

Starostwo Powiatowe jako zarządca drogi, przy której znajduje się przystanek, zobowiązało się do opracowania i wykonania docelowej organizacji ruchu.

- Już teraz z przystanku mogą korzystać mieszkańcy, pasażerowie przewozów pracowniczych i busów, a także zwiedzający tzw. Alte Judenrampe w rejonie ulicy Piwnicznej - informuje Urząd Gminy Oświęcim.

Odbioru zadania pod koniec marca dokonali wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz i sołtys Brzezinki Andrzej Ryszka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Modniś, 06.04.2018 21:25
Co zrobi Dyzma co zrobi dziś?!?!?