BRZEZINKA. Na Czernichowskiej sufit na głowę nikomu nie spadnie

12 września 2018 Autor: adm
Fot. UG Oświęcim

Fot. UG Oświęcim

Kosztem ponad 70 tys. zł wzmocniony został strop między parterem a piętrem w budynku przy ulicy Czernichowskiej. W tym obiekcie mają swoją siedzibę: filia gminnej książnicy, oddziały przedszkola i biuro sołtysa, z którego korzystają również tutejsze organizacje.


Zakres prac był określony opracowaną wcześniej ekspertyzą.


- Roboty były prowadzone w lipcu i sierpniu. Stropy zostały wzmocnione stalowymi belkami. Zmodernizowano instalację grzewczą i oświetlenie na parterze. Także klatka schodowa została wyremontowana łącznie z wymianą okien - informuje biuro prasowe Urzędu Gminy Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ktoś, 14.09.2018 15:38
Bo trzeba najpierw sobie zrobić remont.
do mieszkaniec, 14.09.2018 15:37
nie jedyną
mieszkaniec, 12.09.2018 14:53
70 tyś , 25 procent wartosci małego nowego domu a oni wzmocnili strop i pomalowali ściany, ciekawy ten sołtys a szkoła podstawowa się rozlatuje jest chyba jedyną niewyremontowaną w gminie.