GMINA OŚWIĘCIM. Na rowerze poznasz uroki sołectw i zgarniesz nagrody

14 września 2018 Autor: red
GMINA OŚWIĘCIM. Na rowerze poznasz uroki sołectw i zgarniesz nagrody

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza w najbliższą niedzielę na Rajd Rowerowy "Poznajemy Gminę" po sołectwach Gminy Oświęcim.

Każdy uczestnik rajdu sam wybiera trasę i decyduje, kiedy zacznie przejażdżkę. Aby móc myśleć o nagrodach, cykliści muszą w godz. 9 - 16 odwiedzić przynajmniej 8 z przygotowanych 13 stanowisk, rozmieszczonych w całej gminie.

Karty startowe są dostępne w dniu imprezy w każdym punkcie rajdowym na terenie sołectw.

Rozstrzygnięcie rajdu o godz. 16 na terenie przedszkola w Zaborzu. Wówcza rozpocznie się piknik rowerowy.

- Zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Oświęcim oraz wszystkich sympatyków jazdy na rowerze do wzięcia udziału w drugim rajdzie rowerowym po naszej gminie - zachęcają organizatorzy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
jaki, 15.09.2018 15:13
coś tu nie gra. na plakacie jest data 16.09.2018. a w tekście jest mowa o sobocie czyli 15.09. ktoś tu robi ludzi w balona hehe