BULOWICE - KĘTY. Doświetlono przejścia dla pieszych na DK 52. Będzie bezpieczniej?

04 grudnia 2018 Autor: red
Doświetlone przejście przy PZ nr 9. Fot. UG Kęty

Doświetlone przejście przy PZ nr 9. Fot. UG Kęty

Ponad 90 tys. zł kosztowało doświetlenie trzech istniejących przejść dla pieszych w ciągu DK 52 na terenie Gminy Kęty.

Zadanie swym zakresem obejmowało budowę oświetlenia przejścia dla pieszych: przy Powiatowym Zespole nr 9 Szkół im. M. Dąbrowskiej) oraz w Bulowicach - na ul. Zamkowej i przy przystanku.

- Na każdym przejściu zabudowano po dwie lampy w sposób zgodny z wytycznymi technicznymi GDDKiA dotyczącymi oświetlenia przejść dla pieszych - poinformował kęcki magistrat

Zadanie na mocy porozumienia zostało zrealizowane przez Gminę Kęty przy udziale środków finansowych Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Całkowity koszt zadania wyniósł 92,6 tys. zł, z czego 60 tys. zł to dotacja zarządcy drogi krajowej.

(Źródło: UG Kęty)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy