BULOWICE. 12-letni uczeń wypadł z okna w szkole

12 czerwca 2019 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

We wtorek tuż przed godziną 14.00 w szkole podstawowej w Bulowicach doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż 12-letni uczeń próbując opuścić roletę okienną wypadł z okna z pierwszego piętra.

- Nauczyciele natychmiast udzielili chłopcu pomocy oraz powiadomili służby ratunkowe, a także rodziców małoletniego. Chłopiec po upadku na trawnik wstał i uskarżał się jedynie na ból nogi – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

12-letni uczeń został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy