BULOWICE. Część ulicy Stara Droga gruntownie przebudowana

07 czerwca 2019 Autor: sz
fot. JCH / Starostwo Powiatowe

fot. JCH / Starostwo Powiatowe

Ulica Stara Droga w Bulowicach na odcinku 500 metrów została zmodernizowana. Zakres prac był bardzo szeroki.

Na półkilometrowym odcinku m.in. wycięto kolidujące z inwestycją drzewa, wykonano roboty ziemne a także wybudowano sieć kanalizacyjno-deszczową o łącznej długości 337 mb. Została przebudowana jezdnia oraz powstały chodniki w okolicach istniejącego przejścia dla pieszych.

Na remontowanym odcinku od skrzyżowania z DK nr 52, poprzez skrzyżowanie z ulicą Kwiatową, aż do skrzyżowania z ul. Świętego Brata Alberta wykonano także remonty zjazdów i rowów przydrożnych. Postawiono nowe oznakowanie i posadzono nowe drzewa.

Koszt inwestycji wyniósł blisko 1,5 mln złotych i został sfinansowany po połowie przez Powiat Oświęcimski oraz Gminę Kęty. W odbiorze robót uczestniczył Jerzy Mieszczak z Zarządu Powiatu Oświęcimskiego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy