BULOWICE. Dwie osoby w szpitalu po kolizji na ul. Bielskiej

13 czerwca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Na ul. Bielskiej mieszkaniec Bielska-Białej, kierując citroenem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z oplem, którego kierująca uderzyła w jadącego za citroenem fiata, po czym ten ostatni pojazd uderzył w drzewo.


Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 17.


- Kierująca oplem oraz kierująca fiatem, która doznała poważnego urazu nogi, zostały przewiezione do szpitali w Oświęcimiu i Wadowicach - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy