BULOWICE. Na Krakowskiej kolizja trzech aut

23 października 2017 Autor: sz
fot. FB / OSP Bulowice

fot. FB / OSP Bulowice

W sobotę około godziny 14.00 na ulicy Krakowskiej w Bulowicach doszło do kolizji. Na granicy powiatu oświęcimskiego z wadowickim zderzyły się trzy samochody.


-Jak ustalili policjanci mieszkaniec Roczyn kierując volvem najechał na tył fiata, którym kierowała mieszkanka Wadowic, a która z kolei uderzyła w tył skręcającego w lewo samochodu marki audi, którym kierował mieszkaniec Nowego Targu – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Sprawca kolizji otrzymał mandat karny oraz punkty karne.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy