BULOWICE. Na Krakowskiej zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala

24 października 2019 Autor: zyg
BULOWICE. Na Krakowskiej zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala

W środę w godzinach dopołudniowych na ulicy Krakowskiej w Bulowicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów – dwóch osobowych i jednego dostawczego.

Z ustaleń policjantów wynika, iż kierujący dostawczym fiatem ducato najechał na tył audi, który z kolei uderzył w tył forda focusa, który zatrzymał się przez skrzyżowaniem z ulicą Skotnica ponieważ jadący przed nim pojazd wykonywał manewr skrętu w lewo.

Do szpitala trafił kierujący audi. Podczas czynności wprowadzono ruch wahadłowy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy