BULOWICE. Na Starej Drodze pojawił się patrol minerski

13 kwietnia 2018 Autor: red
fot. UG Kęty

fot. UG Kęty

W trakcie prac przy budowie kanalizacji na ul. Stara Droga wykopano przedmiot przypominający niewybuch. Jeden z mieszkańców Bulowic wykazał się przytomnością umysłu i w porę zaalarmował Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Gminy Kęty.

Znalezisko zostało zabezpieczone przez patrole Straży Miejskiej i Policji.

- W celu identyfikacji znalezionego przedmiotu powiadomiono patrol minerski. Żołnierze 32. patrolu rozminowania z Krakowa zidentyfikowali przedmiot jako pojemnik z rtęcią. Niebezpieczny przedmiot został zabrany do utylizacji - poinformował kęcki magistrat.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy