BULOWICE. Osobówką w naczepę ciężarówki

19 czerwca 2018 Autor: red
BULOWICE. Osobówką w naczepę ciężarówki

Dziś o godz. 9.10 na skrzyżowaniu ulicy Bielskiej z Zamkową kierująca citroenem mieszkanka powiatu pabianickiego (woj. łódzkie), podczas wyprzedzania ciężarówki marki DAF, którą kierował mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, widząc nadjeżdżający z przeciwka pojazd gwałtownie zahamowała, po czym utraciła panowanie nad swoim autem.

W konsekwencji hamowania uderzyła w bok naczepy ciężarówki, którą zamierzała wyprzedzić.

- W wyniku kolizji nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała, więc kierująca została ukarana mandatem i punktami karnymi - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy