BULOWICE. Pędziła jak szatan po ul. Bielskiej

08 października 2018 Autor: adm
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy zatrzymali prawo jazdy mieszkance powiatu wadowickiego. Kierująca hyundaiem przekroczyła dozwoloną prędkość o 52 km/h.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godz. 15 na ulicy Bielskiej. Policjanci do kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Hyundai jadący z prędkością 102 km/h, przy dozwolonej prędkości 50 km/h. Za kierownicą pojazdu siedziała 44-letnia mieszkanka powiatu wadowickiego.

- W związku z przekroczeniem prędkości o 52 km/h, policjanci ukarali kobietę mandatem, punktami karnymi, a także zatrzymali jej prawo jazdy, które będzie mogła odzyskać dopiero za trzy miesiące - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy