BULOWICE. Wsiadł na rower z zakazem i po alkoholu

11 listopada 2020 Autor: sz
BULOWICE. Wsiadł na rower z zakazem i po alkoholu

W poniedziałek wieczorem policjanci z oświęcimskiej drogówki pilnowali bezpieczeństwa na drogach gminy Kęty. Około godziny 19.00 funkcjonariusze zauważyli jadącego ulicą Różaną w Bulowicach rowerzystę, którego styl jazdy przypominał slalom. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do kontroli.

-W trakcie czynności okazało się, że jest to 37-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1 promil alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Ponadto z policyjnej bazy wynikało, że mężczyzna złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami – dodaje Małgorzata Jurecka.

Teraz miłośnikowi jednośladów i napoi wysokoprocentowych grozi kara pozbawiania do lat 5.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy