BULOWICE. Zderzenie skutera z samochodem osobowym. 24-latek trafił do szpitala - AKTUALIZACJA

15 października 2016 Autor: sz

Do zderzenia skutera z hondą doszło dzisiaj po godz. 17 na ulicy Bielskiej w Bulowicach. Do szpitala w Wadowicach został przewieziony 24-letni mężczyzna, kierujący jednośladem.

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

- Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-letni mieszkaniec Bulowic, kierując motorowerem, podczas skrętu w lewo, zderzył się z wyprzedzającym go samochodem marki Honda, którym kierował 24-letni mieszkaniec Przeciszowa. Pogotowie Ratunkowe przewiozło motorowerzystę do szpitala na badania, podczas których stwierdzono u niego potłuczenia - poinformowała Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia badają kęccy policjanci.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
obiektywny, 18.10.2016 08:05
nie patrzył w lusterka, a przecież samochody tez mogą być wszedzie