CHEŁMEK. 18-latek pobił 23-latka. Za rozbój grozi mu 12 lat więzienia

11 lutego 2019 Autor: sz
CHEŁMEK. 18-latek pobił 23-latka. Za rozbój grozi mu 12 lat więzienia

Kilka dni temu do komisariatu policji w Chełmku zgłosił się 23-letni mieszkaniec Chełmka, który poinformował policjantów, że na chodniku przy ulicy Słowackiego został pobity. Sprawca po obezwładnieniu ukradł mu telefon, a następnie zbiegł.

-W ciągu kilkudziesięciu minut policjanci ustalili, że związek ze sprawą może mieć 18-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Podejrzany został zatrzymany w miejscu zamieszkania, a następnie trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci po zebranych dowodach potwierdzili udział 18-latka w zdarzeniu. Mężczyzna usłyszał zarzut dokonania rozboju. Sprawą zajmuje się prokuratur, który wobec podejrzanego zastosował środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego oraz dozoru policyjnego.

18-letniemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy