CHEŁMEK. 77-letni kierowca potrącił małżeństwo. Sam potrzebował pomocy medycznej

12 czerwca 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W środę tuż po godzinie 7.00 na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z Kościuszki w Chełmku doszło do wypadku drogowego.

-Jak wstępnie ustalili policjanci 77-letni mieszkaniec Chełmka kierując samochodem marki chevrolet spark skręcając w prawo potrącił przechodzące przez przejście dla pieszych małżeństwo – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

70-letni mężczyzna doznał jedynie otarcia ręki, natomiast jak wynika z naszych informacji kobieta przez kilkanaście metrów była „ciągnięta” pod zderzakiem samochodu. 69-letnia z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

- Pilnej interwencji medycznej potrzebował również kierowca chevroleta, który zasłabł w chwilę po zdarzeniu – dodaje Małgorzata Jurecka.

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy