CHEŁMEK. Burmistrz przyjechał z koszem słodyczy, a dzieci narysowały herb gminy

03 czerwca 2016 Autor: sza

W dniu swojego święta najmłodsi mieszkańcy opanowali Chełmek. 1 czerwca strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmku wraz z Młodzieżową Radą Miejską wspólnymi siłami przygotowali dla dzieci liczne atrakcje. Nie zabrakło zabaw i konkurencji sportowych, plastycznych i zręcznościowych. Poprowadzili je młodzi radni oraz wybrani animatorzy.

Fot. Kamil Szyjka (UM Chełmek)

Fot. Kamil Szyjka (UM Chełmek)

Na wszystkich czekały oczywiście smaczne przekąski, napoje oraz malowanie twarzy.

– Słodką niespodziankę przygotował także burmistrz Chełmka Andrzej Saternus, który przekazał dzieciom kosz słodyczy oraz korzystając z okazji życzył pięknego przeżycia czasu młodości – informuje Kamil Szyjka z Urzędu Miejskiego w Chełmku.

 

Jednym z efektów wspólnych zabaw był narysowany na Placu Reprezentacyjnym herb gminy. Przygotowano go w ramach zabawy „Namaluj marzenie”.

 

Była to drugie święto dziecka, przygotowane wspólnie przez strażaków z chełmeckiej OSP i Młodzieżową Radę Miejską.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
wsza, 03.06.2016 09:52
LODZIARZ