CHEŁMEK. Do Grecji bez ...walizki

10 stycznia 2018 Autor: png

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Jedna z kierujących zauważyła na przystanku przy centrum handlowym w Chełmku pozostawioną czarną walizkę. Powiadomiła policję, a funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chełmku odnaleźli właściciela. Okazało się, że był on już w drodze do Grecji i nie miał pojęcia, że zgubił bagaż.

Policjanci zachowując względy bezpieczeństwa potwierdzili, że walizka nie zawiera żadnych niebezpiecznych materiałów i szybko ustalili właściciela. Okazało się, że jest nim mieszkaniec Częstochowy. Po ustaleniu numeru telefonu poinformowali roztargnionego częstochowianina o znalezionej zgubie. Ten ma ją odebrać po powrocie z Grecji.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy