CHEŁMEK. Duży sukces miejscowej OSP w plebiscycie popularnego tygodnika

09 lutego 2018 Autor: red
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Tygodnik „Przełom” zorganizował plebiscyt na najlepszą jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Ziemi Chrzanowskiej. Wzięło w nim udział blisko 50 jednostek. Szczególne powody do zadowolenia mają chełmeccy strażacy.


Przez cały zeszły rok na łamach tygodnika prezentowano jednostki z powiatu chrzanowskiego oraz gmin Chełmek i Krzeszowice. Łącznie w konkursie wzięło udział 47 OSP.


Czytelnicy mogli głosować na wybraną jednostkę wycinając gazetowe kupony lub wysyłając SMS-y. Ogłoszenie zwycięzcy oraz wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej gali.


- OSP Chełmek zajęła drugie miejsce w całym plebiscycie i pierwsze w gminie, otrzymując 4 563 głosy! - informuje Kamil Szyjka z chełmeckiego magistratu.


Pierwsze miejsce zajęła jednostka OSP Chrzanów, natomiast trzecie OSP Myślachowice.


Zwycięzcy odebrali pamiątkowe statuetki, które przedstawiają wyciągnięte po pomoc ręce.

- Na tych zwycięskich statuetkach te wyciągnięte ręce wołają o pomoc. Te wyciągnięte ręce czekają na pomocne ręce, nasze ręce. Oby ich nigdy nie zabrakło – podkreślił podczas gali Zbigniew Duda, komendant Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP w Chrzanowie.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy