CHEŁMEK. Dzieci rozpoczęły przygodę z nauką

07 grudnia 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Kilka dni temu 20 najmłodszych dzieci zostało pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej Gminy Chełmek.

-Podczas uroczystości pasowania na przedszkolaka nie zabrakło występów, które przygotowali obecni już mali uczniowie, łez wzruszenia rodziców, dużej dawki śmiechu oraz tradycyjnej tyty wypełnionej słodyczami dla wszystkich dzieciaków – informuje Kamil Szyjka z Urządu Miejskiego w Chełmku.

Najmłodsi wraz rodzicami odwiedzili burmistrza Gminy Chełmek, który życzył nowym przedszkolakom zarówno dobrej zabawy jak i owocnej nauki w szkole.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy