CHEŁMEK. Groźny pożar traw przy ulicy Mickiewicza. Mogło dojść do tragedii

29 czerwca 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W sobotę około godziny 14.00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie o płonącej trawie przy ulicy Mickiewicza w Chełmku. Sprawa była o tyle poważna, iż ogień dochodził do zabudowań.

Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej – jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmku i w Gorzowie.

Z płonącą trawą na powierzchni około 1 hektara przez kilkadziesiąt minut walczyło 18 strażaków. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców nie doszło do tragedii.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
fachowiec, 02.07.2019 18:19
Jakby nie straż to trafok by się sfajczył. Nigdzie nie widać ludzi z Taurona, chyba strajkują
Agnieszka Znaleźniak, 29.06.2019 20:05
Bardzo dziękuję strażakom za pomoc