CHEŁMEK. Grupa zapaleńców posprzątała nabrzeże Przemszy

28 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

W minionym tygodniu grupa miłośników Przemszy, po raz kolejny posprzątała nabrzeże Przemszy. Grupie zapaleńców przodował Waldemar Rudyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku. Sprzątanie rozpoczęło się od kładki przy ul. Chrobrego w Chełmku, w okolicach Domu Ludowego.

-Po skończonej pracy na miejscu wolontariusze wsiedli do kajaków i wyruszyli w spływ monitorujący Przemszą – informuje Kamil Szyjka z Urzędu Miejskiego w Chełmku.

Akcja sprzątania została zorganizowana w ramach programu „Ujście Przemszy – szlak dawnych galarów”

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy