CHEŁMEK. Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego świętowało 51 par

09 grudnia 2019 Autor: red
fot. Paweł Waligóra

fot. Paweł Waligóra

W sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku odbyła się uroczystość Jubileuszu Długoletniego Pożycia Małżeńskiego w gminie Chełmek. Wyjątkowe rocznice świętowało 51 par. Jubilaci celebrowali Złote, Diamentowe, Żelazne, a nawet Kamienne Gody.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczył burmistrz Chełmka Andrzej Saternus oraz przewodniczący Rady Gminy Chełmek.

Złote Gody obchodzili: Józefa i Roman Baran z Chełmka, Romana i Adam Bernat z Gorzowa, Maria i Stanisław Bojda z Chełmka, Krystyna i Sylwester Cholewa z Gorzowa, Wiesława i Bronisław Czerw z Chełmka, Stanisława i Ryszard Danek z Chełmka, Krystyna i Franciszek Dłubisz z Chełmka, Janina i Roman Gałgan z Chełmka, Zofia i Andrzej Gołębiowscy z Chełmka, Anna i Roman Głuch z Chełmka, Elżbieta i Stanisław Jarosz z Chełmka, Halina i Tadeusz Klima z Gorzowa, Maria i Józef Konior z Chełmka, Zofia i Antoni Korycik z Chełmka, Maria i Franciszek Kulikowscy z Chełmka, Julia i Bronisław Linchard z Gorzowa, Janina i Kazimierz Maca z Chełmka, Zofia i Zdzisław Mazgaj z Chełmka, Helena i Marian Miłak z Chełmka, Bogusława i Tadeusz Pajda z Chełmka, Anna i Stanisław Piotrowicz z Chełmka, Bronisława i Adam Remsak z Chełmka, Danuta i Jerzy Rutkowscy z Chełmka, Halina i Zbigniew Skoczylas z Chełmka, Genowefa i Józef Sosińscy z Chełmka, Teresa i Jan Sworzeń z Chełmka, Krystyna i Edward Słowik z Gorzowa, Halina i Stanisław Waliczek z Gorzowa, Zofia i Władysław Wanat z Bobrku, Krystyna i Czesław Wilczak z Bobrku, Zofia i Henryk Wojtas Gorzowa, Elżbieta i Jan Wolańscy z Chełmka, Władysława i Dominik Wyżkiewicz z Chełmka oraz Janina i Tadeusz Wójcik z Chełmka.

Diamentowe Gody obchodzili: Helena i Fryderyk Bożek z Chełmka, Wiesława i Czesław Długajczyk z Chełmka, Wiktoria i Julian Fiba z Gorzowa, Krystyna i Marian Ganobis z Chełmka, Anna i Józef Gucik z Chełmka, Halina i Brunon Kondzielnik z Chełmka, Zofia i Tadeusz Matyja z Chełmka, Józefa i Henryk Michalscy z Gorzowa, Wanda i Antoni Mytnik z Chełmka, Zenona i Fryderyk Pawela z Bobrku, Cecylia i Dominik Pencko z Gorzowa, Janina i Eugeniusz Rola z Chełmka, Elżbieta i Kazimierz Szostek z Chełmka oraz Anna i Kazimierz Trębacz z Chełmka.

Żelazne Gody świętowali: Cecylia i Stanisław Dziwak z Gorzowa oraz Maria i Stanisław Pawluśkiewicz z Chełmka.

Kamienne Gody świętowali Cecylia i Franciszek Kołodziej z Gorzowa.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy