CHEŁMEK. Kobieta spowodowała wypadek. Pięć osób trafiło do szpitala

21 października 2017 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W sobotę około 14.30 doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulicy z Śląskiej z ulicą Mieszka I i Oświęcimską w Chełmku. Na skrzyżowaniu świetlnym zderzyły się dwa samochody.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierująca renault 31-letnia mieszkanka Libiąża, jadąc od strony Chełmu Śląskiego wykonywała manewr skrętu w lewo w ulicę Mieszka I. Kobieta jednak nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 45-letniemu mieszkańcowi Siemianowc Śląskich, który jechał suzuki i doprowadziła do zderzenia samochodów. Oba pojazdy wjeżdżając na skrzyżowanie miały światło zielone.

Do szpitala została przewieziona kierująca renault oraz kierowca suzuki wraz z pasażerami. Łącznie pięć osób.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy