CHEŁMEK. Kolejni dilerzy zatrzymani. 17-latek usłyszał ponad 40 zarzutów

12 maja 2016 Autor: sz

Dwaj mieszkańcy Chełmka zajmowali się nielegalnym handlem narkotyków. Policjanci znaleźli blisko 300 porcji marihuany. 17-latek usłyszał ponad 40 zarzutów.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku w kwietniu br. natrafili na ślad narkotykowego duetu, który tworzyli dwaj mieszkańcy Chełmka w wieku 17 i 18 lat.

Funkcjonariusze podejrzewali, iż młodzi mężczyźni mogą być w posiadaniu większej ilości narkotyków. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 18-latka policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilka pojemników z kilkudziesięcioma gramami marihuany, woreczki z poporcjowanym już suszem roślinnym, puste woreczki strunowe oraz wagę elektroniczną.

Policjanci w trakcie dalszego postępowania ustalili, iż rozprowadzaniem narkotyków zajmował się młodszy z podejrzanych. 17-latek usłyszał już ponad 40 zarzutów.

-Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat, natomiast za rozprowadzanie   nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
djsjdjd, 12.05.2016 21:53
Szkoda że policja nie potrafi zająć sie prawdziwymi przestępcami, jakimi są gwałciciele, [ciach!] czy złodzieje...
asdF, 12.05.2016 08:52
Kolejne statystyki idą w górę szkoda że tylko takie... Czy wy na prawdę w "trawie" widzicie problem i musicie za to karac ludzi? Weźcie się lepiej za dopalacze które dalej są ogólnodostępne i legalne a robią z człowieka totalne zero i dno.