CHEŁMEK. Kolorowy peleton przemknie ulicami miasta

04 lipca 2018 Autor: red
Fot. UM Chełmek

Fot. UM Chełmek

W najbliższy piątek, 6 lipca, mieszkańcy Chełmka będą mogli oklaskiwać uczestników 29. Międzynarodowego Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków. Tego dnia peleton wyruszy z Nowego Sącza. W Chełmku zawodnicy są spodziewani między godz. 18.12 a 18.36. Wjadą od strony Libiąża i przejadą ulicami: Krakowską, Piastowską, Mickiewicza i ulicą Jaworznicką, by dalej pomknąć w stronę mety zlokalizowanej na rynku w Jaworznie.


Chełmek gościł już kolarzy biorących udział w Międzynarodowym Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków. Przed trzema laty jedna z lotnych premii była zlokalizowana na ulicy Powstańców Śląskich.


- W czasie przejazdu zawodników wspomniane drogi zostaną zamknięte przez służby, które z ramienia organizatora zabezpieczają trasę. Organizator za wszelkie utrudnienia serdecznie przeprasza. Prosimy w tym czasie wszystkich kierowców o stosowanie się do poleceń osób do tego wyznaczonych - informuje Kamil Szyjka z chełmeckiego magistratu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy