CHEŁMEK. „Maluszek” wypadł z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało

08 lipca 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu doszło w poniedziałek około godziny 14 na ulicy Krakowskiej w Chełmku.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący fiatem 126p, 87-letni mieszkaniec Chełmka jechał zbyt szybko i stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu – informuje Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

87-letni mężczyzna wraz z pasażerką zostali przewiezieni do szpitala, gdzie przeszli badania w celu ustalenia obrażeń.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mutter, 09.07.2019 15:17
Z całym szacunkiem dla każdego, ale w tym wieku nie powinno się już wsiadać za kierownicę.
XXX, 08.07.2019 21:44
Oj dziadku dziadku!? Teraz na nóżkach!Zreszt,ą ty i tak tego nie przeczytasz!

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76