CHEŁMEK. Misterium Grupy "Niezależna". Będą kolejne

15 marca 2018 Autor: red
fot. Paweł Waligóra

fot. Paweł Waligóra

Ponad 40 aktorów-amatorów wystąpiło w Misterium Męski Pańskiej. Przedstawienie na deskach sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku wystawiła Grupa Teatralna „Niezależna”.

Był to pierwszy spektakl misterium tej Grupy. Przedstawienie wyreżyserował Dawid Szydło.

- Wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że zabrakło miejsc siedzących i konieczne było dostawienie dodatkowych krzeseł. Kolejne spektakle odbędą się 18 i 25 marca o godzinie 13 - poinformował Kamil Szyjka z chełmeckiego magistratu.

Fot. Paweł Waligóra

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kas, 16.03.2018 05:54
Szydło coś mi to mowi - misterium ! dzieło! dlaczego używa się tak wyszukanych słów co można nazwać inaczej - mam pytanie czy gdyby to była sztuka o młodzieży czy o czym kolwiek nie związane z tematyką kk też by wystawiono - a może się czepiam -wszak zbilizają się wybory i trzeba lizac pianke z kolana najwazniejszych

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74