CHEŁMEK. Na ratunek zdegradowanym zakątkom gminy

24 maja 2016 Autor: sza

Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus zaprasza w najbliższą środę 25 maja na warsztaty konsultacyjne. Sa one skierowane do mieszkańców Gminy Chełmek oraz wszystkich zainteresowanych projektowanymi obszarmi rewitalizacji. Spotkanie odbędzie się w sali głównej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Początek o godz. 10.

Fot. chelmek.pl

Fot. chelmek.pl

Jak przypomina Kamil Szyjka z chełmeckiego magistratu, to już kolejne spotkanie, zmierzające do opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Chełmek na lata 2016-2020. Dokument ten jest niezbędny do pozyskiwania funduszy unijnych koniecznych do realizacji przedsięwzięć gminnych.

Warsztat będzie podzielony na dwie części:

  • Część I, w godzinach od 10:00 do 12:00, będzie poświęcona projektowi uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Chełmek,
  • Część II, w godzinach od 12:00 do 13:00, dotyczyć będzie projektu uchwały w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji dla Gminy Chełmek.

 Burmistrz prosi prosi o potwierdzenie swojego udziału telefonicznie - 33 844 90 43 lub mailowo: promocja@chelmek.pl do dnia 24 maja, czyli do dzisiaj.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy