CHEŁMEK. Najmłodsi nauczą się pływać. Trwa program „Już pływam”

28 marca 2017 Autor: red

128 uczniów z Gminy Chełmek bierze udział w programie „Już pływam”, który ma na celu rozwój fizyczny dzieci oraz poprawę bezpieczeństwa w czasie przebywania nad wodą. Kosz realizacji projektu to blisko 50 tysięcy złotych.

CHEŁMEK. Najmłodsi nauczą się pływać. Trwa program „Już pływam”

Program „Już pływam” ruszył 13 marca i potrwa do końca czerwca 2017 roku. W nauce pływania udział weźmie 128 uczniów klas I-III szkół podstawowych, w tym: 60 z SZS nr 1 w Chełmku, 41 z SZS w Bobrku oraz 27 z SZS w Gorzowie.

Każdy uczestnik programu kursu przejdzie 20 godzin szkolenia na basenie w 15 osobowych grupach. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

-Całkowity koszt projektu wyniesie 48 200 zł. 21 600 złotych na ten cel pochodzi z budżetu Gminy Chełmek, 13 800 złotych pochodzić będzie z budżetu Województwa Małopolskiego. Pozostała kwota to wpłaty rodziców – informuje Kamil Szyjka z Urzędu Miejskiego w Chełmku.

Jak informuje Kamil Szyjka -Projekt ma na celu mądre i aktywne zagospodarowanie czasu wolnego młodych Małopolan po zakończeniu zajęć lekcyjnych i daje każdemu uczniowi szkoły podstawowej szansę zdobycia umiejętności pływackich.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy