CHEŁMEK. Nie jedź na pamięć w okresie Wszystkich Świętych

27 października 2016 Autor: raf

Chełmecki magistrat poinformowała, że od poniedziałku 31 października do środy 2 listopada zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Słowackiego i Na Skałce. Na części tych ulic wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

Fot. UM Chełmek

Fot. UM Chełmek

Zmiana spowodowana jest usprawnieniem dojazdu do cmentarzy.

 

- Kierowców zachęcamy do większej ostrożności podczas poruszania się po drogach 1 i 2 listopada, gdy ruch w okolicach cmentarzy jest największy - mówi Kamil Szyjka z Urzędu Miejskiego w Chełmku.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy