CHEŁMEK. Nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. 63-latek był pijany

11 czerwca 2020 Autor: red
CHEŁMEK. Nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. 63-latek był pijany

W miniony piątek w godzinach dopołudniowych policjanci z oświęcimskiej drogówki pełnili służbę w gminie Chełmek. Na ulicy Chrobrego zauważyli kierującego fiatem mężczyznę, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej.

-Kiedy kierowca uchylił szybę policjanci od razu wyczuli woń alkoholu wydobywającą się z wnętrza pojazdu, którym kierował 63-letni mieszkaniec Chełmka. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,20 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, rzeczniczka oświęcimskich policjantów.

63-letni mężczyzna otrzymał mandat karny, ale to nie wszystko. Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy