CHEŁMEK. Nie widział toyoty z lewej. Kobieta trafiła do szpitala - ZDJĘCIA

17 sierpnia 2016 Autor: sz

Kierujący fiatem wymusił pierwszeństwo na jadącej z lewej strony toyocie. Do szpitala trafiła kobieta, pasażerka fiata cinquecento. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11 w Chełmku na drodze wojewódzkiej nr 780. Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z Topolową.

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Wedle ustaleń miejscowych policjantów, 81-letni mieszkaniec tego miasta, kierując fiatem, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzył się z toyotą prowadzoną przez 77-letniego mieszkańca Chełmka. Siła uderzenia była tak silna, że cinquecento obróciło się o blisko 180 stopni.

W wypadku ucierpiała starsza kobieta, która skarżyła się na bóle szyjne oraz kręgosłupa. Pasażerkę fiata zabrano na badania do szpitala.

W trakcie czynności wykonywanych przez służby, wprowadzony został ruch wahadłowy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Oświęcimianin, 18.08.2016 09:51
81 i 77 lat O.o ... Badania zdrowotne wykonane w wieku 20 lat i nadal ważne kolejny polski absurd. Dlaczego nikt się tym nie zajmie i nie wprowadzi badań kontrolnych np. co 5 lat ? Jeśli chodzi o podnoszenie co rok kosztów związanych z egzaminami za prawo jazdy robi się to sukcesywnie i bez żadnych problemów ...
Mundek, 17.08.2016 22:03
Co tu dodac!W tym wieku jazda ,brak koncentracji itd....Obowiazkowe badania !A gdyby to byl TIR????Brak slow!