CHEŁMEK. Obiektywem ściąga samoloty z przestworzy

07 marca 2018 Autor: red
CHEŁMEK. Obiektywem ściąga samoloty z przestworzy
W środę 7 marca zapraszamy do Biblioteki Publicznej przy ul. Topolowej na spotkanie "W przestworzach". Kamil Szyjka opowie o swojej pasji do lotnictwa i zachęci do obejrzenia swoich zdjęć z pogoni za latającymi maszynami. Początek o godz. 17.

Gospodarz wieczoru to podróżnik, miłośnik fotografii, lotnictwa, mediów oraz “pomykania” na rowerze gdzie tylko się da. Jak sam przyznaje, największą jego pasją jest drugi człowiek. Zdobywca wielu nagród w konkursach fotograficznych.

Pracę w chełmeckim magistracie godzi z licznymi podróżami. Prowadzi m.in. bloga “W szkiełku widziane” (www.doncamillo21.blogspot.com). Wspólnie z narzeczoną Magdą organizują warsztaty podróżnicze, w trakcie których przekonują, że nie potrzeba dużej ilości pieniędzy, aby odwiedzać dalekie zakątki świata – wystarczy trochę fantazji i otwarcia na drugiego człowieka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy