CHEŁMEK. Ochotnicy mają m.in. nowy sprzęt i monitoringu

11 października 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Zakończył się projekt pt. „Zwiększenie zabezpieczenia sprzętu pożarniczego znajdującego się w remizie OSP Chełmek poprzez zamontowanie monitoringu, uszczelnienie i odwodnienie bram wjazdowych w garażach oraz wymiana posadzki w pomieszczeniu dowodzenia”.

Projekt kosztował 23500 złotych i został współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego przyznanych przez Sejmik Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Małopolskie Remizy 2017” w kwocie 8940zł.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy