CHEŁMEK. Otwarcie skate parku. Wstęga i popisy deskorolkarzy

12 października 2018 Autor: red
Fot. UM Chełmek

Fot. UM Chełmek

W sąsiedztwie Parku Rodzinnego oddano do użytku dzieci i młodzieży skate park. W skład kompleksu wchodzą między innymi rampy, podjazdy oraz pochylnie.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał burmistrz Chełmka - Andrzej Saternus wraz z radnymi Rady Miejskiej w Chełmku: Bartoszem Cichym i Bernadetą Sędrak - Legut oraz dyrektorem SZS-P Nr 2 w Chełmku Markiem Idzikiem.

reklama

Na uroczystości nie mogło zabraknąć młodych mieszkańców gminy, bo to właśnie im dedykowane jest to miejsce.

Otwarcie skate parku uświetnił pokaz umiejętności deskorolkarzy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Pracownik synthos dwory 7, 14.10.2018 12:50
A STAROSTY nie bylo???? NIEMOŻLIWE