CHEŁMEK. Pijany leżał na jezdni. Najechał na niego samochód

19 listopada 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek około godziny 17.00 na skrzyżowaniu ulicy Leśnej ze Świerkową w Chełmku.


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 46-letni mieszkaniec Chełmka, jadąc bmw najechał na leżącego na jezdni 41-letniego, nietrzeźwego mieszkańca tej samej miejscowości.


-Pieszy z urazem stopy został przewieziony do szpitala na leczenie. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,93 promil alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Dokładne okoliczności tego wypadku zbadają oświęcimscy policjanci.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
, 19.11.2017 17:02
Biedny Merol