CHEŁMEK. Po nagłym hamowaniu w aucie pojawił się ogień

20 kwietnia 2016 Autor: sz

Mieszkanka powiatu chrzanowskiego nagle zahamowała przed przejściem dla pieszych, wtedy w samochodzie pojawił się ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach wieczornych.

Kierująca daweoo nagle zahamowała przed przejściem by przepuścić pieszych. Wtedy we wnętrzu pojazdu doszło do pożaru. Kobieta oraz jej 17-letni syn zdążyli wysiąść z samochodu.

Na miejsce wezwani zostali strażacy, którzy ugasili płonący pojazd, w którym całkowicie spłonęła tapicerka samochodu. 

-Policjanci w trakcie podjętych czynności ustalili, że do pożaru doszło w wyniku zapalenia się dużej liczby przewożonych luzem zapałek, natomiast sam zapłon nastąpił w chwili gwałtownego hamowania – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy