CHEŁMEK. Po pijanemu i bez prawa jazdy...

06 lutego 2018 Autor: png
CHEŁMEK. Po pijanemu i bez prawa jazdy...
O godz. 3 w nocy z piątku na sobotę w podróż samochodem wybrał się 23-letni mieszkaniec Chełmka. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że ów dżentelmen miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i przy okazji aż blisko 2,5 promila alkoholu w krwi.

Do zatrzymania doszło na ulicy Brzozowej w Chełmku. Policjanci zauważyli, że samochód marki VW najprawdopodobniej chwilę wcześniej uderzył w drzewo. Błyskawicznie podjęli działania ratownicze. W pojeździe znajdował się jedynie kierowca. 23-letni mieszkaniec Chełmka był przytomny, lecz znajdował się pod wpływem alkoholu.

Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali Pogotowie Ratunkowe. Ratownicy medyczni przewieźli kierowcę do szpitala. Po badaniach okazało się, że nie doznał on poważniejszych obrażeń ciała. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało 2,45 promila alkoholu.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna posiada już zakaz kierowania pojazdami. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za niestosowanie się do sądowego zakazu 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy