CHEŁMEK. Policjanci odnaleźli skradzionego rovera

09 maja 2016 Autor: sz

Skradziony w Bielsku-Białej rover odnaleziony przez chełmkowskich policjantów. Samochód porzucony był w pobliżu mostu na rzece Przemszy w Chełmku.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku podczas sobotniego patrolu na ulicy Śląskiej zauważyli samochód marki rover z uchyloną pokrywą silnia. W pojeździe nie było także akumulatora. Po sprawdzeniu numerów pojazdu policjanci ustalili, że pojazd został skradziony na terenie Bielska-Białej.

Pojazd został zabezpieczony na parkingu policyjnym i w najbliższym czasie zostanie zwrócony właścicielowi. Funkcjonariusze na podstawie zabezpieczonych śladów ustalają teraz sprawcę kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy