CHEŁMEK. Policjanci zatrzymali 28-letniego nożownika

11 marca 2018 Autor: sz
CHEŁMEK. Policjanci zatrzymali 28-letniego nożownika

W niedzielę na terenie jednej z posesji w Chełmku doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie ostrej wymiany zdań, 28-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego, ugodził nożem w brzuch 42-letniego mieszkańca Chełmka.

-Po zdarzeniu sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony z głęboką raną brzucha został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Sprawca był poszukiwany przez policjantów, jednakże po kilkudziesięciu minutach wrócił na miejsce zdarzenia, gdzie został zatrzymany – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią oświęcimscy policjanci. Ustalą także motywy działania sprawcy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy