CHEŁMEK. Policjanci zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich

20 czerwca 2017 Autor: sz

36-letni mieszkaniec Chełmka w jednym z pomieszczeń gospodarczych prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze ustalają czy mężczyzna zajmował się również rozprowadzaniem narkotyków

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

-Policjanci ustalili, iż 36-letni mieszkaniec Chełmka zajmuje się uprawą konopi indyjskich, chcąc z nich uzyskać środek odurzający w postaci marihuany. Aby przerwać ten nielegalny proceder funkcjonariusze weszli na teren jego posesji, gdzie podczas przeszukania budynków gospodarczych znaleźli specjalnie przygotowane pomieszczenie, wyłożone folią aluminiową, w którym ujawnili 7 krzaków konopi indyjskich – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -We wnętrzu pomieszczenia znajdowało się również specjalne oświetlenie oraz wentylacja, które miały wpłynąć na przyspieszenie wegetacji roślin – dodaje rzeczniczka.

Z roślin, które zabezpieczyli funkcjonariusze można było uzyskać kilkaset porcji marihuany. Mężczyzna odpowie za uprawę konopi indyjskich. Jednakże policjanci ustalają czy mężczyzna zajmował się również handlem narkotykami.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy