CHEŁMEK. Ponad 30 strażaków walczyło z ogniem

05 lipca 2019 Autor: sz
fot. PSP Oświęcim

fot. PSP Oświęcim

W czwartek około godziny 13.45 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie o pożarze w rejonie ulicy Jagielońskiej i Krzywoustego w Chełmku.

-W wyniku pożaru nieużytków zapaliła się altana oraz budynek gospodarczy – informuje Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

W akcji brało udział 8 zastępów – 4 PSP Oświęcim, 2 OSP Brzezinka, 1 OSP Chełmek oraz 1 OSP Gorzów. Z ogniem przez 2 godziny walczyło ponad 30 strażaków.

-Pożar gaszony był z trzech stron, akcja gaśnicza odbywała się na trudnym terenie i przy silnym wietrze – podkreśla Zbigniew Jekiełek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
suweren+, 06.07.2019 09:55
Brawo podpalacze traw,bawcie sie tak dalej!